+420 603 289 661 diafood@diafood.cz

Sladkosti a pochutiny

Spousta lidí ujíždí na sladkém. Tyčinky, sušenky, čokolády, pralinky – krásně zabalené, dennodenní televizně-reklamní masáž, mladý člověk zakusující se tabulky čokolády. Kdo by si nedal, reflex pana Pavlova nefunguje jen u zvířat, sliny se začnou sbíhat, ruka otevírá skříňku a šátrá a čokoláda je na světě. Už jí otevírám a uspokojuji svoji touhu. Ano, to standardní průběh řady večerů u TV. Nemělo by se, ale když už je to nepřekonatelné, proč je bez cukru, nabídka už je široká i v produktech bez cukru.

A nejen čokolády – nabízejí se i fit tyčinky s ovocem nebo ořechy jako svačiny, sušenky k pohoštění ke kávě, bonbóny na cucání, a řada dalších produktů, rozhodně mohou plně alternovat produkty cukrem a chuťově jsou skvělé.

Nebo čokoládová pomazánka alias „Nutella“. Výrobce Venchi – ten dělá z olivového oleje a ořechů – taková středomořská Nutella z dobrých surovin, je chuťově jiná než Nutella, ale je výborná. Naopak od Diabla, ta je ze standardních surovin, ale chuťově je vynikající!

Potřebujete bonboniéru bez cukru, výběr pralinek bez cukru je zajímavý, krásně zabalené a jejich sametově hebká chuť snese srovnání s profesionálními pralinkárnami. Oni jsou chuťově i vzhledově k nerozeznání.


Scroll to Top